Chcesz dużą kuchnię czy oddzielną jadalnię?

Zdecydowałeś, że chcesz zbudować nowy dom. Od czego zacząć? Po pierwsze, proponujemy zakup gruntów, a to z pewnością ma wpływ na projekt domu. Po drugie, trzeba rozpocząć wprowadzanie swoich pomysłów i odwiedzenie architekta. Zacznij od wizji nowego domu. Czy istnieje pewien styl architektoniczny jaki preferujesz? Kolonialny? Nowoczesny? Od tego możesz zacząć – od podstaw w projektowaniu domu. Ile sypialni będzie potrzebnych? Czy to ma znajdować się na pierwszym czy drugim piętrze? Chcesz dużą kuchnię czy oddzielną jadalnię? Dom pełni wiele funkcji, ale może również spełniać liczne osobiste, estetyczne i emocjonalne wymagania, które mogą być trudne do opisania słowami. Przed rozpoczęciem czegokolwiek polecam wyobrazić sobie swój domowy projekt, najlepiej gdy będzie mógł ci w tym pomóc architekt i dokona identyfikacji każdej przestrzeni jaką sobie wymarzyłeś. Bądź konkretny, i napisz, co chcesz. Zrób to w odniesieniu do każdego pomieszczenia w domu. Pomocne jest również, aby opisać to, co ci się nie podoba jeśli chodzi o projekty domu, będziesz dzięki temu wiedzieć czego chcesz unikać.